Знімок щелепи методом КТ і опис до нього

04.07.2019

Добрий день. Скажіть, чи можна у вас зробити знімок щелепи методом КТ і опис до нього? Хто пише опис і скільки буде потрібно його чекати? Яка його вартість?

Відповідь

Добрий день! Так, в нашій лабораторії Central Laboratory diagnosis of the head можна виконати КТ зубів і додатково замовити опис знімків.

Комп’ютерна томографія виконується на кращому обладнанні в своєму класі — конусно-променевому комп’ютерному томографі i-CAT Gendex CB-500. Основною перевагою даного томографа є максимально низьке променеве навантаження при максимально високій швидкості обстеження. Обстеження проходить в положенні сидячи з повністю відкритим полем зору. Вартість діагностики КТ зубів нижньої щелепи становить 650 грн, верхньої – 700 грн. В обстеження входить запис на CD для пацієнта в загальномедичному форматі DICOM.

Окремо можна замовити опис зубощелепних структур. Опис виконується черепно-щелепно-лицьовим радіологом спільно зі стоматологом. Звіт надаємо в друкованому вигляді для пацієнта і/або відправляємо на бажаний email протягом 2-х робочих днів. Вартість опису однієї анатомічної ділянки становить 600 грн. Попередній запис на КТ зубів проводитися оп телефону +38 (044) 251-33-33 або через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту.

Leave a Comment