Питання та відповіді

10.05.2019

Доброго дня! У мене таке питання. Чи може стоматологічні процедури викликати гайморит? Справа в тому, що раніше у мене ніколи не було даного захворювання. Півроку тому встановила пломбу, після чого через місяць з’явилося відчуття здавлення в області гайморових пазух і закладеність носа. Думала, що це збіг, але знайома сказала що таке може бути. Підкажіть, чи може установка пломби бути пов’язана з гайморитом? Як виявити точну причину захворювання?

08.05.2019

Добрий день! Два тижні тому після нічного сну звернула увагу, що з’явився дискомфорт при жуванні, неприємний ниючий біль в області суглоба щелепи. Також об’єктивно відчуваю, що не можу відкрити повністю рот, ніби щось заважає. Ніяких маніпуляцій у стоматологів не проводила. Знайома лікар сказала, що з цим потрібно до стоматолога з 3D знімком щелеп. Підкажіть, чи дійсно необхідно дане обстеження?

07.05.2019

Доброго дня! Мені порекомендували Вашу клініку для проведення 3D знімка зубів перед встановленням брекет-систем моїй донці. Підкажіть, чи необхідна ця процедура якщо є на руках недавній панорамний знімок? Якщо діагностика все-таки необхідна, то наскільки це безпечно? Я переживаю, що дитина отримає занадто високу дозу опромінення за короткий період. Завчасно дякую за відповідь.

06.05.2019

Добрий день! Хотів би проконсультуватися щодо клінічного випадку мого пацієнта. Чоловік, 34 роки вже 2 роки як намацує в себе на щелепі кругле щільне утворення. Звернувся до лікаря вперше. Власне питання. Діагностика за допомогою конусно-променевого комп’ютерного томографа дасть вичерпну відповідь про новоутворення? Як направити до Вас пацієнта на обстеження? Чи можливо додатково замовити опис області обстеження?

03.05.2019

Добрий день! Мені мій стоматолог направив на 3D знімок зубів для подальшого лікування 6-ти зубів і установки двох металокерамічних коронок. Підкажіть, скільки коштує виконати 3D знімок на обидві щелепи і так чи необхідно дане обстеження.

02.05.2019

Добрий день! З’явився гайморит. Мій лікар наскільки я правильно зрозуміла, запідозрив чужорідне тіло в гайморовій пазусі після пломбування зуба. Дав направлення на КТ, а я його втратила. Підкажіть, яке саме КТ мені необхідно виконати і чи можу я приїхати до Вас на діагностику без направлення? Що для цього необхідно?

26.04.2019

Добрий день! Хочу направити до Вас свого пацієнта на обстеження в зв’язку з наявністю хронічного гаймориту, який періодично загострюється. Хотілося б уточнити, крім основних найпоширеніших аномалій чи можлива візуалізація шпори гачковидного відростка на КПКТ?

25.04.2019

Планую ортодонтичне лікування. Підкажіть, чи можливо за допомогою КТ зубів визначити наявність непрорізавшихся зачатків зубів? Чи варто мені виконати КТ зубів до консультації ортодонта, щоб потім не втрачати часу?

24.04.2019

Добрий день! Я лікар стоматолог. Іноді потрібно знімок КПКТ за ​​стоматологічними показаннями. Хотілося б направляти своїх пацієнтів до Вас на діагностику. Хотів би уточнити яких анатомічних структур я можу отримати знімки і в якому вигляді? Чи можливо пересилання на e-mail? Якщо потрібно буде опис зможу я його дозамовити?

23.04.2019

Добрий день! Потрібне термінове виготовлення 3D моделі нижньої щелепи для імплантації при операції після ДТП. Підкажете, чи потрібно присутність потерпілого для цього або достатньо досліджень комп’ютерної томографії?