Запис КТ зубів обох щелеп в Києві

24.05.2019

Добрий день! В кінці літа їду в Україну у відрядження. Хочу привести свою посмішку в божеський вид. Необхідно виконати лікування і імплантацію п’яти зубів. Свій стоматолог є. Він порекомендував у Вашій клініці зробити КТ зубів. Мене цікавить вартість КТ зубів обох щелеп. Ще питання, як до Вас записатися, дістатися? Що необхідно з собою взяти. Завчасно дякую за відповідь.

Відповідь

Дякуємо за вибір нашої лабораторії. Наша лабораторія Central Laboratory diagnosis of the head є першою в Києві лабораторією повного циклу від КТ зубів і планування хірургії та імплантації до цефалометрічного аналізу, планування ортогнатичної хірургії і 3D друку анатомічних моделей і хірургічних шаблонів.

КТ зубів в нашій лабораторії виконується на кращому обладнанні в своєму класі, а саме на конусно-променевому комп’ютерному томографі i-CAT Gendex CB-500, який має широкі налаштування для досягнення максимально низького променевого навантаження на пацієнта.

Вартість КТ зубів обох щелеп становить 800 грн. Пройти обстеження можна в місті Києві за адресою вул. Кирилівська 15/1. Записуватися на діагностику необхідно не пізніше ніж за один день до передбачуваного візиту по телефону +38 (044) 251-33-33 або можете написати нам на пошту cldh.lab@gmail.com Дату приїзду, бажану дату обстеження і контактний номер телефону. Ми Вас попередньо запишемо, а безпосередньо перед обстеженням зателефонуємо.

Для виконання КТ зубів додатково з собою брати нічого не потрібно. Однак бажано Вашому лікарю заповнити направлення, яке можна завантажити ТУТ для того, щоб ми виконали діагностику якісно і в строк.

Leave a Comment