Яка різниця між 3D знімком зубів і рентгеном

26.07.2019

Добрий день! Мені стоматолог призначив виконати 3D знімок зубів. Роз’ясніть, будь ласка, цей знімок теж робиться рентгеном? Яка тоді різниця між 3D знімком зубів і рентгеном? Чи можна у вас в лабораторії зробити даний знімок?

Відповідь

3D знімок зубів – це спеціальний вид неінвазивної діагностики, який виконується за допомогою багаторазових низькодозованих знімків рентгенівськими променями на спеціальному пристрої, який називається конусно-променевим комп’ютерним томографом.

Конусно-променевий комп’ютерний томограф робить серію знімків за певний проміжок часу. Після чого дані, що вловлюються спеціальними датчикам потрапляють в комп’ютер, де за допомогою програмного забезпечення перетворюються в тривимірне зображення. Завдяки 3D знімку зубів на відміну від звичайного рентгенівського знімка можна визначити навіть найменші патологічні процеси в ротовій порожнині і навіть виконати віртуальне видалення зуба або зовсім операцію.

3D знімок зубів є золотим стандартом в стоматології. Так як на даний момент – це найточніший вид дослідження.

У нашій лабораторії Ви можете виконати 3D знімок зубів на найкращому обладнанні в цій галузі із залученням високопрофесійних фахівців. Записатися на 3D знімок зубів можна за телефоном +38 (044) 251-33-33 або через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту. Вартість 3D знімка зубів верхньої щелепи становить 700 грн, нижньої 650 грн.

Leave a Comment