Як відкрити КТ знімок на домашньому комп’ютері

09.08.2019

Добрий день, я 2 місяці тому робила у вас КТ придаткових пазух носа і знімок не відкривається у мене на комп’ютері, як вирішити цю ситуацію і відкрити КТ знімок на домашньому комп’ютері?

Відповідь

КТ придаткових пазух носа — це один з видів рентгенологічного обстеження, що виконується на спеціальному обладнанні, який називається комп’ютерним томографом. У нашій лабораторії Central Laboratory diagnosis of the head ми виконуємо комп’ютерну томографію на кращому обладнанні в своєму класі, а саме на конусно-променевому комп’ютерному томографі (КПКТ) i-CAT Gendex CB-500 виробництва США. В процесі діагностики даний томограф виконує безліч низькодозованих рентгенологічних знімків в різних проекціях, завдяки чому можливе отримання повноцінного тривимірного зображення області, що діагностується. Звичайно, дані, які отримуються з конусно-променевого комп’ютерного томографа (КПКТ) не доступні для перегляду без спеціального програмного забезпечення.

Для перегляду КТ придаткових пазух носа на Вашому комп’ютері необхідно спеціальне програмне забезпечення для перегляду даних в загальномедичній форматі DICOM. Отримати цю програму можна декількома методами:

  • приїхати до нас в лабораторію для запису програми на Ваш або наш носій;
  • скачати і встановити собі на комп’ютер програму з нашого сайту, яка знаходитися ТУТ.

При виникненні будь-яких питань ми оперативно і з радістю на них відповімо будь-яким зручним для Вас способом:

  • по телефону +38 (044) 251-33-33;
  • через форму зворотного зв’язку на сторінці «Контакти» нашого сайту.

Leave a Comment