Різниця між КТ і КПКТ придаткових пазух носа

02.07.2019

Добрий день! Підкажіть, яка різниця між КТ і КПКТ придаткових пазух носа? У мене імовірно хронічний гайморит. Який вид діагностики мені більше підійде?

Відповідь

КТ придаткових пазух носа (комп’ютерна томографія придаткових пазух носа) — це неінвазивний метод дослідження за допомогою низькодозованого багаторазового опромінення області інтересу рентгенівськими променями. В результаті дослідження придаткових пазух носа методом КТ отримують так звані зрізи (пошарові знімки) на яких буде видно анатомічні особливості і патологічні процеси в області пазух.

КПКТ придаткових пазух носа (конусно-променева томографія придаткових пазух носа) — обстеження області за допомогою сканування рентгенівськими променями низьких доз в різних площинах. В результаті обстеження придаткових пазух носа методом КПКТ ми можемо отримати детальне тривимірне зображення області інтересу. Завдяки можливості візуалізації тривимірного зображення ми можемо побачити не тільки атомічні особливості та наявність патологічного процесу, а й визначити причину його виникнення (наявність додаткових порожнин, поліпів, кіст і так далі).

Крім якості зображення метод діагностики придаткових пазух носа за допомогою конусно-променевої комп’ютерної томографії має ряд переваг. А саме максимально низьке променеве навантаження і максимально високу швидкість проведення процедури.

У нашій лабораторії Ви можете виконати діагностику придаткових пазух носа на кращому КПКТ томографі в цій області з залученням високопрофесійних фахівців. При наявності будь-яких додаткових питань звертайтеся за телефоном +38 (044) 251-33-33 або через форму зворотного зв’язку на сторінці Контакти.

Leave a Comment