КПКТ з подальшою імплантацією зубів в Києві

04.03.2020

Добрий день! Я з Німеччини, проїздом буду в Києві, знаю, що у вас ціни на діагностику КПКТ та імплантацію дешевше, ніж у нас. Хотілося б убити відразу двох зайців і вирішити свої стоматологічні проблеми. Підкажіть, що мені необхідно мати з собою, щоб провести діагностику КПКТ в Києві і виконати лікування?

Відповідь

КПКТ (конусно-променева комп’ютерна томографія) — це один з найбільш передових неінвазивних методів діагностики для визначення анатомічних особливостей і виявлення патологічних процесів в стоматології. Даний вид діагностики необхідний при плануванні імплантації. У нашій лабораторії ми використовуємо конусно-променевий комп’ютерний томограф i-CAT Gendex CB-500, який є кращим в цій галузі. Так як КПКТ є різновидом рентгенівського дослідження, то додаткової підготовки до діагностики не потрібно. Протипоказаннями до КПКТ є вагітність (особливо перший і третій триместри) і дитячий вік до 5-ти років.

Якщо у Вас є свій особистий стоматолог, то ми рекомендуємо йому зв’язатися з нашою лабораторією для заповнення направлення на діагностику по телефону +38 (044) 251-33-33. Якщо ж ви плануєте лікування в нашій клініці, то Вам слід повідомити нам дату свого візиту до Києва через форму зворотного зв’язку на сторінці Контакти нашого сайту або написати нам на E-mail cldh.lab@gmail.com для попереднього запису.

При виникненні будь-яких питань їх можна поставити за телефоном +38 (044) 251-33-33 або через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти“.

Leave a Comment