Питання по комп’ютерній томографії

12.08.2019

Добрий день! Я лікар-стоматолог, маю свій приватний кабінет. Хотів би дізнатися відповідь на питання по комп’ютерній томографії. Комп’ютерну томографію яких анатомічних областей ви робите? Який томограф використовуєте? Також цікавить питання, чи робите ви опис даних комп’ютерної томографії? Завчасно дякую за відповідь.

Відповідь

Добрий день! Наша лабораторія виконує комп’ютерну томографію на кращому обладнанні в цій галузі, а саме на конусно-променевому томографі i-CAT Gendex CB-500, який має ряд переваг перед іншими томографами цього класу. Завдяки можливості регулювання дози променевого випромінювання ми добиваємося максимально якісного зображення при мінімальному променевому навантаженні. Діагностика проводиться в положенні сидячи, що дозволяє уникнути повторної діагностики через можливі рухи пацієнта під час процедури.

Ми виконуємо КТ томографію таких анатомічних структур як:

  • верхня щелепа з пазухами носа,
  • нижня щелепа,
  • верхня і нижня щелепи включаючи пазухи носа,
  • СНЩС в звичній оклюзії,
  • СНЩС в стані відкритий/закритий рот

Також можливий знімок всіх структур лицьового скелета.

Крім цього ми виконуємо, якщо потрібно, повний докладний опис області інтересу із залученням високопрофесійних лікарів рентгенологів.

Якщо у вас виникли якісь запитання, то ми з радістю на них відповімо по телефону +38 (044) 251-33-33 або через онлайн форму зворотного зв’язку, розташованої в розділі “Контакти“.

Leave a Comment