КТ знімок зубів після травми щелепи

20.05.2019

Добрий день! У мене був перелом щелепи. Оперували. Все начебто зрослося нормально. Через 2 місяці після операції почали похитуватися зуби в місці перелому. Пішов до стоматолога, і він сказав, що потрібно зробити КТ знімок зубів. Я не можу зрозуміти який сенс робити знімок зубів, якщо з самими зубами ніби як все нормально. Підкажіть, яке обстеження мені нудно пройти?

Відповідь

КТ знімок зубів (комп’ютерна томографія зубів) – це один з видів рентгенологічного обстеження, при якому діагностовану область піддають багаторазовим скануванням в різних площинах. Завдяки такій технології можливо отримати тривимірну детальну модель області інтересу для постановки правильного діагнозу і призначення адекватного лікування.

КТ зубів дозволяє визначити анатомічні особливості розташування зубів, коренів зубів і каналів, а також наявність в них патологічних процесів. Також при комп’ютерній томографії зубів на знімку видно кісткову і прилеглі до неї м’які тканини, що дозволяє виявити порушення і в самій щелепі.

У нашій лабораторії КТ зубів виконується на кращому обладнанні в своєму класі, а саме на конусно-променевому комп’ютерному томографі (КЛКТ) i-CAT Gendex CB-500 який завдяки своїм тонким налаштуванням дозволяє отримати якісний знімок при мінімальному променевому опроміненні.

Вартість КТ зубів верхньої щелепи в нашій лабораторії Central Laboratory diagnosis of the head складає 700 грн, нижній 650 грн. Записатися на діагностику можна за телефоном +38 (044) 251-33-33.

Leave a Comment