КТ верхньощелепних пазух і КТ зубів

05.10.2018

Добрий день! У зв’язку з хронічним запаленням гайморових пазух мій лікар отоларинголог призначив КТ верхньощелепних пазух. Хочу до Вас записатися на діагностику. Також скоро збираюся до стоматолога для встановлення брекет-системи. І він порекомендував мені зробити КТ зубів. У зв’язку з цим виникло питання. Чи можу я ці два обстеження виконати за один візит? Чи не занадто велику дозу рентгенівського опромінення отримаю? Якщо можна, то напишіть, що необхідно для подвійного обстеження?

Відповідь

У нашій лабораторії Central Laboratory diagnosis of the head ми виконуємо комп’ютерну томографію, як по стоматологічним, так і за ЛОР показами. Для лікарів отоларингологів зазвичай необхідний знімок верхньої щелепи з додатковими пазухами носа. Для стоматологів ортодонтів знімок обох щелеп.

У нашій лабораторії встановлено кращий конусно-променевий томограф в своєму класі, а саме i-CAT Gendex CB-500, який має дуже важливу перевагу – можливість індивідуального підбору розміру вокселя і дози рентгенівського випромінювання в залежності від конкретного клінічного випадку. Саме тому при подвійному обстеженні КТ зубів і КТ додаткових пазух носа доза рентгенівського опромінення не перевищуватиме порогового значення.

Для того щоб виконати подвійне обстеження в нашій лабораторії Вашим лікарям бажано заповнити направлення, які можна скачати ТУТ для лікарів отоларингологів і ТУТ для лікарів стоматологів. Після чого Вам з заповненими направленнями приїхати до нас в лабораторію на обстеження за адресою м.Київ, Кирилівська 15/1. Попередньо записатися на КТ зубів і КТ додаткових пазух носа у зручний для Вас час, можливо за телефоном +38 (044) 251-33-33.

Leave a Comment