КТ обстеження черепа вартість

08.08.2019

Доброго дня! Мій батько отримав травму голови. Йому невролог призначив обстеження на комп’ютерному томографі. Є ознаки струсу мозку. Підкажіть, де можна зробити КТ обстеження черепа, скільки це буде коштувати, і чи можлива ця процедура при ознаках струсу мозку?

Відповідь

Зробити КТ обстеження черепа можна в нашій лабораторії Central Laboratory diagnosis of the head за адресою: м Київ, Кирилівська 15/1. Дана діагностика виконується на найкращому обладнанні в цій галузі із залученням високопрофесійних фахівців. Вартість даної процедури становитиме 1300 грн. Попередній запис за телефоном +38 (044) 251-33-33

Діагностика виконується на КПКТ (конусно-променевому комп’ютерному томографі) який відрізняється від звичайних комп’ютерних томографів якістю візуалізації кісткових структур черепа, зниженим дозуванням рентгенівського випромінювання, а також високою швидкістю проведення. Також за допомогою цього виду томографії можна отримати детальне тривимірне зображення сканованої області, що дозволяє виявити навіть найменші травми і анатомічні особливості кісткових структур.

Щоб зробити КТ обстеження черепа в нашій лабораторії Central Laboratory diagnosis of the head потрібно направлення від лікаря. Діагностика не має практично ніяких протипоказань і може виконуватися пацієнтам з травмами головного мозку. Процес діагностики на конусно-променевому томографі абсолютно нешкідлива і безболісна, а також не викликає ніякого психологічного дискомфорту.

Якщо у Вас є будь-які питання Ви завжди можете задати їх через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту.

Leave a Comment