КПКТ з 3D реконструкцією в Києві

11.07.2019

Добрий день! Ви знаходитесь в Києві? Підкажіть, чи виконуєте ви КПКТ з 3D реконструкцією? Якщо так, то як виконати замовлення для мого пацієнта? Ще така деталь. Чи можна замовити у Вашій лабораторії опис всіх структур області дослідження?

Відповідь

Добрий день! Ми виконуємо КПКТ з 3D реконструкцією в Києві. Дана діагностика проводитися на кращому обладнанні в цій області — конусно-променевому томографі i-CAT Gendex CB-500, який має ряд безсумнівних переваг перед іншими томографами даного класу. Так конусно-променевий томограф i-CAT Gendex CB-500 має найвищий рівень безпеки. Пацієнт отримує дозу опромінення ≈40 μSV, це в 2-7 разів менше ніж при аналогічному дослідженні на інших томографах. Даний томограф дозволяє зробити знімок в положенні сидячи. Що забезпечує максимальну нерухомість пацієнта і як наслідок відсутність змазування зображення через ненавмисний рух. Томограф i-CAT Gendex CB-500 дозволяє оптимізувати режим дослідження шляхом вибору не тільки розміру вокселя від 0,125 до 0,4 мм, але і часу сканування. Це дуже важлива властивість дає нам можливість суттєво знизити дозу опромінення для пацієнта без шкоди для якості зображення за клінічними показаннями.

Щоб виконати замовлення діагностики КПКТ з 3D реконструкцією в Києві потрібно завантажити і заповнити форму замовлення, розташовану ТУТ або зв’язатися з нами за телефоном +38 (044) 251-33-33. Якщо у Вас виникли будь-які додаткові питання можна скористатися формою зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту. Ми з задоволенням на них відповімо.

У нашій лабораторії в Києві ви можете виконати КGКТ з 3D реконструкцією з описом всіх структур анатомічної області дослідження. Для цього потрібно поставити галочку навпроти відповідного пункту в бланку. Або повідомити про це додатково по телефону.

Leave a Comment