КПКТ в Києві при плануванні видалення зубів мудрості

04.06.2019

Добрий день! Мені треба видалити два зуба мудрості. Мій стоматолог сказав зробити КПКТ в Києві, так як в нашому селі даного виду діагностики немає взагалі. Підкажіть, чи потрібно будь-яка підготовка перед процедурою? Які протипоказання? Завчасно дякую за відповідь.

Відповідь

КПКТ (конусно-променева комп’ютерна томографія) — це на даний момент кращий метод діагностики в стоматології. Завдяки цій процедурі можна отримати деталізовані знімки області, що діагностується, а також виявити патологічні процеси не тільки зубів, але і інших кісткових утворень. Діагностика проводиться на спеціальному конусно-променевому томографі. Він являє собою апарат, який робить серію низькодозованих рентгенівських знімків за короткий період часу. Отримані дані потрапляють в комп’ютер де за допомогою спеціального програмного забезпечення перетворюються в повноцінне тривимірне зображення.

Діагностика КПКТ в нашій лабораторії в Києві проводитися на кращому обладнанні в даній галузі. Процедура не викликає ніякого психологічного і фізичного дискомфорту. Діагностика на конусно-променевому комп’ютерному томографі не вимагає ніякої додаткової підготовки.

Основним протипоказанням до КПКТ є стан вагітності (особливо перший і третій триместри) і дитячий вік до 5-ти років.

Щоб записатися до нас на діагностику на зручний для Вас час слід зателефонувати +38 (044) 251-33-33 або відправити онлайн запит в формі зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту. Вартість діагностики верхньої щелепи становить 700 грн, нижньої — 650 грн.

Leave a Comment