КПКТ ЛОР органів для дитини при вродженої патології слуху

14.08.2019

Доброго дня! У моєї дитини вроджена патологія слуху. Лікар отоларинголог призначив зробити КПКТ ЛОР органів. Підкажіть, що це за метод? Як він виконується? Чи можливо це зробити дитині? Чи є якісь протипоказання і обмеження за віком?

Відповідь

КПКТ ЛОР органів — це спеціальна діагностична методика, що дозволяє оцінити анатомічні особливості і патологічні процеси в області обстеження. Дана діагностика виконується на спеціальному конусно-променевому томографі за допомогою низькодозованого рентгенівського випромінювання. Конусно-променевий комп’ютерний томограф робить декілька знімків, які за допомогою спеціального програмного забезпечення перетворюються в тривимірне зображення. Завдяки цьому стає можливим детальне вивчення будови ЛОР органів для призначення адекватного лікування і навіть при потребі віртуального проведення операції.

З протипоказань до КПКТ ЛОР органів стан вагітності і дитячий вік до п’яти років. Діагностика виконується в положенні сидячи, що дозволяє уникнути зайвих рухів в процесі дослідження. Це дуже важливий фактор при проведенні процедури дітям, так як їм складно сидіти нерухомо.

Основними перевагами КПКТ ЛОР в нашій лабораторії є:

  • максимально можливе низьке променеве навантаження;
  • висока швидкість проведення дослідження;
  • відсутність протипоказань проведення діагностики дітям;
  • висока якість зображення.

У нашій лабораторії ви можете зробити КПКТ ЛОР органів дитині на найкращому обладнанні в цій галузі із залученням високопрофесійних фахівців. Якщо є ще питання, ми з радістю відповімо на них по телефону +38 (044) 251-33-33 Також будь-які питання Ви завжди можете задати через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту.

Leave a Comment