КПКТ діагностика при плануванні ринопластики

01.07.2019

Добрий день! У мене в дитинстві була травма носа. У зв’язку з цим досить сильно викривлена ​​носова перегородка і при будь-якій хворобі з ринітом відбувається ускладнення у вигляді гаймориту. Вирішив виконати ринопластику. Лікуюся у Києві. Мій лікар порекомендував виконати у вашій клініці КПКТ діагностику. Підкажіть, чи є протипоказання до даної процедури та що потрібно для того щоб її виконати?

Відповідь

КПКТ (конусно-променева комп’ютерна томографія) — це неінвазивний метод діагностики за допомогою багатошарового опромінення низькодозованими рентгенівськими променями. В результаті діагностики ми отримуємо детальний тривимірний знімок області верхньої щелепи з пазухами носа. Завдяки йому можна детально вивчити анатомічні особливості будови придаткових пазух і м’яких тканин для подальшого планування операції.

КПКТ придаткових пазух носа це абсолютно безболісна процедура. Вона не викликає ніякого фізичного або психологічного дискомфорту. Завдяки застосуванню найкращого обладнання в нашій лабораторії пацієнт отримує мінімальне променеве навантаження. Єдиними протипоказаннями при конусно-променевій томографії придаткових пазух носа є стан вагітності і дитячий вік до 5-ти років.

Ніяких додаткових приготувань до діагностики методом КПКТ не потрібно. Для того щоб виконати КПКТ придаткових пазух носа в Києві вам слід зателефонувати +38 (044) 251-33-33 та попередньо записатися на зручну для Вас дату або відправити заявку на сторінці “Контакти” нашого сайту. Також треба запитати у свого лікаря чи потрібний опис результатів КПКТ.

Leave a Comment