Конвертація DICOM файлів КТ

13.06.2019

Добрий день! Підкажіть, чи можлива у Вашій лабораторії конвертація DICOM файлів, отриманих після комп’ютерної томографії для подальшої 3D реконструкції та сегментації верхньої щелепи?

Відповідь

Комп’ютерна томографія може виконуватися на різних томографах. Звичайні лінійні томографи виконують пошарові знімки в одній площині області, що діагностується з кроком близько 0,5 мм. Завдяки спіральній комп’ютерній томографії (СКТ) вперше з’явилася можливість отримання тривимірного зображення, а значить і 3D реконструкції та сегментації  області, що діагностується. Однак останнім винаходом стала поява конусно-променевого комп’ютерного томографа (КПКТ) який дозволяє отримати найбільш якісне зображення при мінімальному променевому навантаженні на пацієнта.

У нашій лабораторії виконують 3D реконструкцію і сегментацію окремих анатомічних структур з отриманих DICOM файлів після діагностики методом спіральної комп’ютерної томографії (СКТ) і конусно-променевої комп’ютерної томографії (КПКТ). Завдяки широкому спектру відтінків сірого при діагностиці (від 256 до 65 536) ми створюємо спеціальну таблицю значень щільності тканин, застосування якої дає можливість зобразити різні по щільності анатомічні структури (наприклад тільки кістки або тільки м’які тканини).

Якщо у Вас виникли додаткові питання, ми з радістю на них відповімо по телефону 38 (044) 251-33-33, або через форму зворотного зв’язку на сторінці «Контакти» нашого сайту.

Leave a Comment