Конусно-променева комп’ютерна томографія лицевої ділянки черепа

29.07.2019

Добрий день! Для підготовки перед пластичною операцією хірург сказав, що потрібна конусно-променева комп’ютерна томографія лицевої ділянки. Скажіть, наскільки швидко виконується даний вид діагностики, які протипоказання і що я отримаю в результаті.

Відповідь

Конусно-променева комп’ютерна томографія лицевої ділянки (КПКТ лицевої ділянки) — це неінвазивний атравматичний вид діагностики за допомогою багаторазового сканування заданої області нізкодозованим рентгенівським випромінюванням. Завдяки діагностиці КПКТ можна з великою точністю визначити анатомічні особливості всіх кістковий структур черепа, в тому числі і навколоносових пазух, а також виявити хронічні запальні процеси.

Конусно-променева томографія лицевої ділянки виконується на спеціальному відкритому комп’ютерному томографі. Діагностика триває менше хвилини і виконується в положенні сидячи. При цьому голова пацієнта надійно зафіксована в спеціальному роз’ємі для виключення випадкових рухів, які можуть вплинути на якість зображення.

Конусно-променева комп’ютерна томографія абсолютно безпечна та не викликає ніякого фізичного або психологічного дискомфорту. Протипоказанням до КПКТ лицевої ділянки є вагітність і вік до 5-ти років.

В результаті діагностики ви отримаєте детальний тривимірний знімок кісткових структур черепа, який при наявності спеціального програмного забезпечення лікар може використовувати в плануванні операції.

Усi питання, які у вас є можна поставити за телефоном +38 (044) 251-33-33 або через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту.

Leave a Comment