Комп’ютерна томографія зубів дитині

07.06.2019

Доброго дня! Я з питанням стосовно своєї доньки 10-ти років. Кілька днів тому вона мені сказала, що у неї під язиком є ​​якась “шишечка”, яка ворушитися. Зазирнувши до неї в рот, я побачила біле утворення, дуже схоже на зуб. Раніше ніколи його не бачила. Подзвонила своїй сестрі, вона стоматолог. Сестра порадила зробити комп’ютерну томографію зубів дитині. Щось не можу знайти інформації по можливості проведення даної діагностики дітям. Чи допоможе комп’ютерна томографія зубів виявити, що це саме таке.

Відповідь

Комп’ютерна томографія зубів або тривимірний знімок зубів — це один з видів рентгенологічного обстеження, який проводять на спеціальному обладнанні, який називається конусно-променевий комп’ютерний томограф (КПКТ). Обстеження на КПКТ полягає в багаторазовому скануванні в різних площинах області за допомогою низькодозованого рентгенівського опромінення.

Комп’ютерна томографія зубів абсолютно безболісна процедура, що не викликає ніякого фізичного або психологічного дискомфорту. Даний вид діагностики дозволено застосовувати, починаючи з п’яти років. КПКТ – це золотий стандарт діагностики в стоматології, так як завдяки їй, можна визначити не тільки анатомічні особливості будови щелепи і зубів, але й виявити патологічні процеси.

У нашій лабораторії комп’ютерна томографія зубів виконується на кращому обладнанні в своєму класі. Завдяки можливості широкого налаштування томографа ми можемо підібрати максимально низький рівень променевого навантаження для кожного конкретного клінічного випадку. Діагностика виконується в положенні сидячи, що дозволяє значно знизити ймовірність отримання неякісного знімка через мимовільних рухів. Записатися до нас на комп’ютерну томографію зубів можна за телефоном +38 (044) 251-33-33.

Leave a Comment