Комп’ютерна томографія і її вартість

18.07.2019

Доброго дня! Мені мій стоматолог призначив комп’ютерну томографію. Підкажіть, це болюча процедура? Як довго вона виконується? Чи можна у вас виконати дану процедуру і чи потрібні які-небудь спеціальні приготування до неї? А ще підкажіть вартість комп’ютерної томографії. Заздалегідь дякую!

Відповідь

Комп’ютерна томографія — це спеціальний неінвазивний метод діагностики анатомічних особливостей і фізіологічних порушень в заданій області за допомогою низьких доз рентгенівського випромінювання. У стоматології найчастіше застосовують конусно-променеву комп’ютерну томографію (КПКТ). Перевагою даного виду КТ є швидкість проведення діагностики, зведений до мінімуму вплив радіоактивних променів на організм при повній деталізації і навіть можливості тривимірної побудови зображення області, що діагностується . Вартість комп’ютерної томографії залежить від області діагностики.

Конусно-променева комп’ютерна томографія (КПКТ) це абсолютно безболісна процедура, при якій не відчувається ніякого фізичного та/або психологічного дискомфорту. Даний вид діагностики виконується дуже швидко і може проводитися навіть вагітним завдяки обмеженій площі опромінення і дуже низьким дозам рентгенівського випромінювання.

Спеціальної підготовки до даного виду діагностики не потрібно. Для проведення процедури потрібно тільки направлення від лікаря з докладним описом мети діагностики. У нашій лабораторії ви можете зробити КПКТ на найкращому обладнанні в цій галузі із залученням високопрофесійних фахівців.

Вартість комп’ютерної томографії можна подивитися на сторінці “Послуги” нашого сайту. Записатися на діагностику можна за телефоном +38 (044) 251-33-33.

Leave a Comment