Чим КПКТ краще звичайної комп’ютерної томографії

22.05.2019

Добрий день! Мені необхідно виконати комп’ютерну томографію черепа в Києві. Лікар порекомендував мені зробити КПКТ. Підкажіть, чим даний метод обстеження краще звичайної комп’ютерної томографії?

Відповідь

Комп’ютерна томографія (КТ) і конусно-променева комп’ютерна томографія (КПКТ) – це рентгенологічні методи обстеження, принцип яких заснований на вибірковій проникності різних по щільності тканин рентгенівськими променями. Так кісткова тканина (найщільніша) повністю поглинає рентгенівські промені, а м’які тканини менш проникні.

В процесі комп’ютерної томографії роблять пошарові знімки області та отримують в результаті знімок, який представляє з себе безліч зрізів (має вид нарізаної області, що діагностувалася). При конусно-променевій комп’ютерної томографії (КПКТ) діагностована область проходить через датчики, що формують так званий «конусний промінь» що дозволяє отримати повноцінне тривимірне зображення області, що діагностується.

Також варто відзначити, що при діагностиці на конусно-променевому комп’ютерному томографі використовується менше променеве навантаження, ніж при аналогічному обстеженні на звичайному лінійному комп’ютерному томографі.

У нашій лабораторії Central Laboratory diagnosis of the head в Києві комп’ютерна томографія виконуються на кращому обладнанні в своєму класі, а саме на конусно-променевому комп’ютерному томографі i-CAT Gendex CB-500 з залученням досвідчених лікарів-рентгенологів.

Записатися на діагностику в зручний для Вас час можна за телефоном +38 (044) 251-33-33 Ми знаходимося за адресою м. Київ, вул. Кирилівска 15/1.

Leave a Comment