3D знімок зубів в Києві за призначенням лікаря

03.07.2019

Добрий день! Я Сама з Борисполя. Мені мій стоматолог порекомендував саме у Вашій клініці в Києві зробити 3D знімок зубів. Буду проїздом в Києві. Підкажіть, мені заздалегідь потрібно записуватися або можна приїхати без запису? Чи потрібно якось додатково готуватися до діагностики і яка тривалість процедури? А ще як я можу отримати результат щоб не чекати?

Відповідь

Наша лабораторія в Києві виконує 3D знімок зубів на кращому обладнанні в даній області, а саме на конусно-променевому томографі i-CAT Gendex CB-500 із залученням високопрофесійних фахівців.

Діагностика абсолютно безпечна, безболісна і триває менше хвилини. 3D знімок зубів виконується в положенні сидячи в максимально нерухомому стані для запобігання погіршення зображення. В процесі діагностики томограф виконує безліч низькодозованих рентгенівських знімків, які в подальшому перетворюються в деталізоване тривимірне зображення.

Результат діагностики можна отримати як в роздрукованому, так і в електронному вигляді. Ми можемо вислати результат не тільки Вам, але і Вашому лікарю. Для цього Вам потрібно буде надати нам його контактні дані для передачі результату обстеження. Додаткової підготовки до 3D знімку зубів не потрібно.

Для вибору бажаної дати і часу проведення 3D знімка зубів в Києві, Вам слід записатися по телефону +38 (044) 251-33-33, або відправити заявку на бажану дату через онлайн форму на сторінці “Контакти” нашого сайту, після чого з’явитися в призначений час до нас за адресою м. Київ, вул Кирилівська 15/1.

Leave a Comment