3D КТ зубів нижньої щелепи для планування імплантації

17.02.2020

Добрий день! Мені потрібно виконати 3D КТ зубів нижньої щелепи для подальшого проведення імплантації. Порадили Вашу лабораторію, як кращу в Києві. Підкажіть вартість проведення даного виду діагностики, а також вимоги та протипоказання для здійснення дослідження. Спасибі.

Відповідь

3D КТ зубів або КПКТ (конусно-променева комп’ютерна томографія) — це самий передовий метод діагностики за допомогою рентгенівського випромінювання. Дане дослідження проводиться на спеціальному конусно-променевому комп’ютерному томографі, який робить серію низькодозованих рентгенівських знімків в різних площинах. Завдяки цьому утворюється деталізоване тривимірне зображення області, що діагностується, яке дозволяє детально вивчити анатомічні особливості, визначити наявність патологічних процесів, зробити віртуальну операцію, а так же спланувати успішну імплантацію.

Конусно-променева комп’ютерна томографія має такі ж протипоказання, як і звичайний рентген, а саме даний вид діагностики не рекомендують проводити під час вагітності (особливо в першому і третьому триместрі), а також в дитячому віці до п’яти років. Завдяки особливості будови конусно-променевого комп’ютерного томографа (відкрите поле зору при діагностиці) 3D КТ зубів можна виконувати пацієнтам, що страждають на клаустрофобію. Діагностика виконується в положенні сидячи і займає за часом не більше хвилини.

Будь-якої додаткової підготовки до діагностики методом КПКТ не потрібно.

Вартість КПКТ нижньої щелепи становить 650 гривень. Записатися на діагностику можна за телефоном +38 (044) 251-33-33 або через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту.

Leave a Comment