3D КТ щелепи при протезуванні

13.08.2019

Добрий день! У мене планується протезування і лікар-стоматолог призначив зробити 3D КТ щелепи. Скажіть. Це обов’язково? Раніше ж не робили ніяких наворочених знімків і якось протезували все одно. Або зараз без цієї процедури неможливо зробити протез? Спасибі за відповідь.

Відповідь

3D КТ щелепи — це спеціальна неінвазивна діагностична процедура, яка дозволяє отримати дуже точний якісний тривимірний знімок щелепи. Проводиться дана процедура на спеціальному апараті, який називається конусно-променевим комп’ютерним томографом за допомогою багаторазових рентгенівських знімків.

Тривимірна комп’ютерна томографія щелепи має масу переваг перед звичайним рентгеном, так як дані після сканування завдяки спеціальному програмному забезпеченню дозволяють виконати віртуальне протезування, що потім набагато полегшує реальний процес.

3D КТ щелепи це абсолютно безболісна процедура, що не приносить ніякого психологічної або фізичної шкоди. Єдиним протипоказанням до 3D КТ щелепи є стан вагітності. Під час діагностики виконується багаторазове пошарове сканування потрібної області рентгенівськими променями низьких доз. В результаті отримують тривимірне зображення щелепи. Діагностика методом 3D КТ займає всього кілька секунд.

3D КТ щелепи не є обов’язковим видом діагностики, але є вкрай бажаною при протезуванні, так як саме тривимірна комп’ютерна томографія дозволяє уникнути багатьох сюрпризів в роботі, а так само запобігає ускладненням протезування.

У нашій лабораторії ви можете виконати тривимірну комп’ютерну томографію щелепи на кращому обладнанні в цій галузі з залученням висококласних фахівців. Попередній запис на діагностику здійснюється по телефону +38 (044) 251-33-33. Якщо у Вас є будь-які питання, можете задавати їх через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту.

Leave a Comment