3D КТ обох щелеп для встановлення брекет-системи

30.07.2019

Добрий день! Хочу поставити брекет-систему. Але для цього мій стоматолог сказав, що потрібно видаляти вісімки. Щоб це зробити правильно порекомендував виконати 3D КТ обох щелеп в Києві у вашій лабораторії. Підкажіть, це обов’язкова процедура? Чи можна виконати просто рентгенівський знімок?

Відповідь

Добрий день! 3D КТ (тривимірна комп’ютерна томографія) зараз є золотим стандартом в стоматологічній діагностиці. Завдяки цій методиці можна отримати не тільки знімок області інтересу, а й побудувати деталізоване тривимірне зображення щелеп, що вкрай необхідно для правильного видалення вісімок і установки брекет-системи. На жаль звичайний рентгенівський знімок не може замінити 3D комп’ютерну томографію.

3D КТ виконується на конусно-променевому томографі, який за допомогою багаторазових низькодозованих рентгенівських знімків і спеціального програмного забезпечення видає тривимірне зображення не тільки кісткових структур, але і м’яких тканин.

У нашій лабораторії в Києві Ви можете виконати 3D КТ обох щелеп на найкращому обладнанні даного класу із залученням високопрофесійних фахівців. Дане обстеження абсолютно безболісне і безпечне для організму, не викликає ніякого фізичного і психологічного дискомфорту.

Щоб виконати 3D КТ в нашій лабораторії в Києві потрібно попередньо записатися на діагностику за телефоном +38 (044) 251-33-33 або відправити заявку на сторінці “Контакти” нашого сайту.