3D комп’ютерна томографія

15.08.2019

Добрий день! Планується імплантація на нижній щелепі. Була призначена 3D комп’ютерна томографія нижньої щелепи. Кілька днів тому у мене виникла проблема зі спиною, після чого призначили МРТ поперекового відділу хребта. Чи можна мені просто на обстеженні попросити виконати 3D КТ щелепи і поперекового відділу хребта? Або це різні види обстеження?

Відповідь

МРТ (магнітно-резонансна томографія) — це метод неінвазивного пошарового дослідження заданої області за допомогою магнітного поля і радіохвиль високих частот. Завдяки такому принципу дії на знімку найкраще помітні м’які тканини, такі як хребетні диски, нервові волокна, артерії.

КТ (комп’ютерна томографія) — це метод неінвазивного пошарового дослідження заданої області за допомогою низькодозованого рентгенівського випромінювання. Так як рентгенівські промені найкраще поглинаються щільними тканинами, такими як кістки, то даний метод призначений для діагностики проблем в цій галузі.

3D КТ (тривимірна комп’ютерна томографія) — це метод неінвазивного пошарового дослідження заданої області на спеціальному конусно-променевому комп’ютерному томографі, який дозволяє побудувати дуже деталізоване тривимірне зображення заданої області. Також завдяки даним 3D КТ і спеціального програмного забезпечення можна виготовити протез без додаткових досліджень.

Саме тому 3D комп’ютерна томографія не замінює дослідженням на магнітно-резонансному томографі. Сподіваємося, ми відповіли на Ваше питання. Ви можете записатися в нашій лабораторії на 3D КТ нижньої щелепи. Вартість діагностики складає 650 грн.

Якщо у Вас є ще які-небудь питання, то можете їх завжди задати через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту або за телефоном +38 (044) 251-33-33

Leave a Comment