3D дентальная комп’ютерна томографія

08.07.2019

Добрий день! Мені сказали у Вас можна зробити обстеження – 3D дентальна комп’ютерна томографія. Підкажіть, що це таке і для якої мети його робити? Завчасно дякую за відповідь.

Відповідь

Тривимірна комп’ютерна томографія зубів або 3D дентальна комп’ютерна томографія — це метод неруйнівного пошарового дослідження внутрішньої структури об’єкта, заснований на вимірюванні і складній комп’ютерній обробці різниці ослаблення рентгенівського випромінювання різними за щільністю тканинами.

Таке дослідження дає лікареві можливість виявити всі анатомічні особливості досліджуваної області, максимально точно встановити діагноз і обґрунтовано спланувати лікування.

3D дентальна комп’ютерна томографія виконується на спеціальному конусно-променевому комп’ютерному томографі (КПКТ), в положенні сидячи. Даний вид діагностики відбувається менше хвилини і не завдає жодного фізичного чи психологічного дискомфорту.

Для стоматологів даний вид діагностики має дуже важливе значення. Лікар завдяки 3D дентальної комп’ютерної томографії отримує точну тривимірну модель однієї або двох щелеп. Дане дослідження виконують не тільки для визначення анатомічних особливостей і виявлення патологічних процесів зубів і кісткової частини щелепи, а й для планування імплантації і навіть віртуальної операції.

У нашій лабораторії ви можете виконати 3D дентальну комп’ютерну томографію на найкращому обладнанні в цій галузі із залученням високопрофесійних фахівців. Для попереднього запису прохання зв’язатися з нами за телефоном +38 (044) 251-33-33 або написати запит через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту.

Leave a Comment