Вартість КТ всього черепа

10.09.2019

Добрий день! Чи можу я дізнатися, скільки буде коштувати КТ всього черепа? Також хотілося б уточнити на якому обладнанні Ви робите обстеження і в якому вигляді видаєте результат. Дякую за розгорнуту відповідь.

Відповідь

У нашій лабораторії Central Laboratory diagnosis of the head ми виконуємо обстеження пацієнта на конусно-променевому томографі i-CAT Gendex CB-500 виробництва США. Даний томограф обраний нами не випадково. Він відповідає всім нашим вимогам і має масу переваг.

Основною перевагою обстеження на конусно-променевому комп’ютерному томографі i-CAT Gendex CB-500 є максимально низька одержувана пацієнтом доза рентгенівського опромінення. Такого результату ми змогли досягти завдяки тонкій настройці томографа в залежності від конкретного клінічного випадку.

Також вагомою перевагою є проведення діагностики в положенні сидячи, що значно зменшує ймовірність виникнення дефектів зображення внаслідок випадкового руху пацієнта під час процедури.

На відміну від звичайного комп’ютерного томографа діагностика на КПКТ (конучно-променевому комп’ютерному томографі) i-CAT Gendex CB-500 дозволяє отримати повноцінне деталізоване тривимірне зображення досліджуваної області, що вкрай необхідно для подальшого планування лікування.

КТ всього черепа в нашій лабораторії проводять високопрофесійні фахівці. Результат видається на диску в загальномедичному форматі DICOM. Вартість КТ всього черепа становить 1300 грн.

Попередній запис на зручний для Вас час здійснюється по телефону +38 (044) 251-33-33 або на сторінці “Контакти” нашого сайту.

Leave a Comment