Які відчуття при виконанні КТ зубів

27.02.2020

Добрий день! Заздалегідь вибачаюся за можливе дурне питання. Підкажіть, а при проведенні КТ зубів є будь-які відчуття? Просто давним-давно робила МРТ шийного відділу хребта, був напад паніки, не змогли завершити діагностику. Дуже боюся тепер, що буде те ж саме.

Відповідь

КТ зубів (комп’ютерна томографія зубів) — це рентгенологічний метод обстеження. Даний вид діагностики проводитися на спеціальному обладнанні — спіральному комп’ютерному томографі (СКТ) або конусно-променевому комп’ютерному томографі (КПКТ). Спіральний комп’ютерний томограф зовні схожий на магнітно-резонансний томограф (МРТ). Він також має рухомий стіл, на якому розташовується пацієнт і кільце в якому розташовані рентгенівська трубка і датчики. При цьому поле зору пацієнта може бути як відкритим, так і закритим.

Для обстеження зубощелепної системи частіше застосовують конусно-променеву комп’ютерну томографію (КПКТ), яка має ряд переваг перед СКТ. Конусно-променевий комп’ютерний томограф завдяки особливому розташуванню рентгенівської трубки і датчиків має повністю відкрите поле зору. Діагностика на томографах даного типу займає не більше хвилини.

У нашій лабораторії Central Laboratory diagnosis of the head КТ зубів проводитися на кращому конусно-променевому комп’ютерному томографі в своєму класі. Діагностика проводиться в положенні сидячи, що дозволяє уникнути найменших артефактів як наслідок мимовільного руху пацієнта і дозволяє отримати ідеально чітке тривимірне зображення заданої області.

Записатися на КТ зубів в Києві в нашій лабораторії можна по телефону +38 (044) 251-33-33 або через форму зворотного зв’язку на сторінці «Контакти» нашого сайту.

Leave a Comment