Визначення зачатків зубів за допомогою КТ

25.04.2019

Планую ортодонтичне лікування. Підкажіть, чи можливо за допомогою КТ зубів визначити наявність непрорізавшихся зачатків зубів? Чи варто мені виконати КТ зубів до консультації ортодонта, щоб потім не втрачати часу?

Відповідь

КТ зубів (комп’ютерна томографія зубів) – це один з найефективніших видів діагностики в стоматології, при якому можна отримати вичерпні дані не тільки про анатомічні особливості та стан зубів, але і оцінити щільність кісткової тканини, що важливо при плануванні ортодонтичного лікування та імплантації.

У нашій лабораторії Central Laboratory diagnosis of the head комп’ютерна томографія зубів виконується на кращому обладнанні в своєму класі, а саме на конусно-променевому комп’ютерному томографі i-CAT Gendex CB-500 виробництва США. Даний томограф видає результат у загальномедичному форматі DICOM, що дозволяє його переглядати в стандартних програмах.

Найчастіше при плануванні ортодонтичного лікування КТ зубів є вкрай бажаним обстеженням, так як воно дозволяє абсолютно точно оцінити анатомію і побачити навіть самі найменші патологічні процеси, невидимі при звичайному огляді.

КТ зубів можна виконати у нас в лабораторії за своїм бажанням ще до консультації ортодонта. Вартість діагностики верхньої щелепи становить 700 грн, нижній 650 грн. Попередній запис на діагностику в зручне для вас час здійснюється по телефону +38 (044) 251-33-33

Leave a Comment