Термінове виготовлення 3D моделі нижньої щелепи

23.04.2019

Добрий день! Потрібне термінове виготовлення 3D моделі нижньої щелепи для імплантації при операції після ДТП. Підкажете, чи потрібно присутність потерпілого для цього або достатньо досліджень комп’ютерної томографії?

Відповідь

Для виготовлення 3D моделі нижньої щелепи потрібно обстеження методом комп’ютерної томографії (КТ), а ще краще конусно-променевої комп’ютерної томографії (КПКТ) в загальнодоступному медичному форматі DICOM. Якщо ви надасте файли даного формату в нашу лабораторію, то особиста присутність пацієнта не потрібна.

Якщо ж даних обстеження в форматі DICOM немає, то пацієнта слід доставити в нашу лабораторію для діагностики методом конусно-променевої комп’ютерної томографії (КПКТ), або провести цю діагностику в будь-якому іншому доступному місці. У нашій лабораторії даний вид діагностики ми проводимо на кращому обладнанні в даній галузі із залученням високопрофесійних лікарів-рентгенологів.

Для виготовлення 3D моделі нижньої щелепи ми проводимо 3D реконструкцію пошкодженої області з відновленням всіх структур і подальший 3D друк з високоякісного гіпоалергенного полімерного матеріалу на спеціальному тривимірному принтері.

Для максимально швидкого виготовлення 3D моделі нижньої щелепи слід якомога швидше провести або доставити дані обстеження в нашу лабораторію. Якщо у Вас залишилися якісь питання, ми з радістю на них відповімо по телефону +38 (044) 251-33-33 або через форму зворотного зв’язку на сторінці Контакти.

Leave a Comment