Шпори гачковидного відростка на КПКТ

26.04.2019

Добрий день! Хочу направити до Вас свого пацієнта на обстеження в зв’язку з наявністю хронічного гаймориту, який періодично загострюється. Хотілося б уточнити, крім основних найпоширеніших аномалій чи можлива візуалізація шпори гачковидного відростка на КПКТ?

Відповідь

Наша лабораторія проводить обстеження по ЛОР показанням на КПКТ (конусно-променевому комп’ютерному томографі) i-CAT Gendex CB-500. Даний томограф є найкращим в галузі завдяки отриманню якісного повноцінного тривимірного зображення області, що діагностується при мінімальному променевому навантаженні.

При обстеженні на конусно-променевому комп’ютерному томографі визначаються всі аномалії розвитку гачковидного відростка, в тому числі і наявність шпор, що грає найважливішу роль при плануванні ендоскопії, так як під час процедури можлива травматизація латеральної стінки верхньощелепної пазухи або медіальної і / або нижньої стінки орбіти. Найчастіше наявність шпор не ускладнює дренаж пазухи, однак при такій аномалії відсутня ґратчаста воронка і напівмісячний хід.

Записати пацієнта на обстеження методом конусно-променевої томографії (КПКТ) по ЛОР показанням можна по телефону +38 (044) 251-33-33 попередньо заповнивши направлення яке можна завантажити ТУТ. Обстеження буде проводитесь із залученням кращих фахівців в даній галузі.

Якщо у Вас виникли будь-які питання, ми з радістю на них відповімо за вищевказаним телефоном, або через форму зворотного зв’язку на сторінці «Контакти» нашого сайту.

Leave a Comment