Роль КПКТ при постановці вірного діагнозу

31.10.2019

Вітаю! У мене власне незвичайна ситуація і тому я до Вас з питанням. 6 років тому у мене був гайморит, робили звичайний рентген, сказали що його причина «зуб». Якщо чесно тоді нічого не зрозумів, але дійсно у мене з народження немає одного зуба на верхній щелепі. Потім я вступив в армію на службу, де знову отримав гайморит після застуди. Робили знімок і там і сказали, що у мене кіста. Коли повернувся з армії вирішив обстежитися, але як виявилося в нашому містечку немає ні нормальної апаратури, ні фахівців. Збираюся їхати в Київ на обстеження і хочу дізнатися, чи допоможе мені діагностика КПКТ при постановці вірного діагнозу і чи можна у Вас отримати опис знімка з попереднім діагнозом?

Відповідь

КПКТ (конусно-променева комп’ютерна томографія) — це один з видів неінвазивного рентгенологічного обстеження при якому томограф робить безліч низькодозованих сканувань необхідної області в різних площинах. Даний метод діагностики дозволяє отримати повноцінне деталізоване тривимірне зображення області інтересу завдяки чому можлива постановка вірного діагнозу практично в будь-яких клінічних випадках.

Причиною гаймориту можуть бути різні анатомічні та патологічні процеси. Це може бути і зуб, і кіста, і звуження каналів пазух і навіть поліпи і новоутворення. На КПКТ можна побачити не тільки патології кісткової тканини, але і м’якотканні структури, такі як поліпи і пухлини.

У нашій лабораторії ми виконуємо діагностику на кращому обладнанні в своїй галузі із залученням високопрофесійних фахівців з великим досвідом роботи, які якісно опишуть Ваш знімок. Якщо у Вас залишилися які-небудь питання Ви завжди можете їх задати через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту

Leave a Comment