Переваги КТ зубів перед панорамним знімком

01.10.2019

Добрий день! Консультувалася у двох різних стоматологів з приводу імплантації двох зубів верхньої щелепи. Один з них призначив виконати панорамний знімок, другий КТ зубів верхньої щелепи. Підкажіть, чи є сенс переплачувати за КТ зубів? Чи так це необхідно? Які переваги КТ? Чи можна обійтися і панорамним знімком?

Відповідь

КТ зубів (комп’ютерна томографія зубів) — це один з найсучасніших видів діагностики в стоматології. Принцип роботи комп’ютерного томографа полягає в отриманні безлічі рентгенівських знімків області, що цікавить в різних площинах. Завдяки застосуванню складного програмного забезпечення за допомогою комп’ютерної томографії вдалося максимально знизити одержувану пацієнтом променеву дозу. В результаті КТ зубів — це один з найбезпечніших видів діагностики.

При плануванні імплантації дуже важливо отримати не тільки точні дані по анатомічну будову зубів і коренів зубів (що добре візуалізуються на панорамномному знімку), а й отримати точні дані про щільність кісткової тканини щелепи, а також прилеглих анатомічних структур.

При КТ зубів верхньої щелепи в результаті діагностики отримують повноцінне не спотворене тривимірне зображення області.

У нашій лабораторії Central Laboratory diagnosis of the head ми проводимо КТ зубів на кращому обладнанні в своєму класі з залученням високопрофесійних фахівців. Попередньо записатися на діагностику можна за телефоном +38 (044) 251-33-33 або через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту. Вартість КТ зубів верхньої щелепи становить 700 грн.

Leave a Comment