Переваги конусно-променевого томографа i-CAT Gendex CB-500

25.02.2020

Добрий день! Підкажіть, яку модель конусно-променевого томографа ви використовуєте для проведення КПКТ для стоматологів? Які переваги він має?

Відповідь

Добрий день! У нашій лабораторії ми виконуємо КПКТ на моделі конусно-променевого томографа i-CAT Gendex CB-500. Його можна по праву назвати кращим в даній галузі. Основними перевагами роботи на даному томографі є:

  • при дослідженні пацієнт знаходиться в положенні сидячи. Максимальна нерухомість пацієнта під час томографії абсолютно необхідна умова для отримання якісного зображення.
  • рентгенівська трубка і датчик робить повний оборот 360 ° навколо області дослідження, що дозволяє отримати повний набір вихідних даних без спотворень і уникнути помилок при діагностиці.
  • великий розмір датчика дозволяє побачити нижню щелепу, верхню щелепу, додаткові пазухи носа і скронево-нижньо-щелепний суглоб в одному дослідженні.
  • томограф дозволяє оптимізувати режим дослідження шляхом вибору не тільки розміру вокселя від 0,125 до 0,4 мм, але і часу сканування. Це дуже важлива властивість дає нам можливість суттєво знизити дозу опромінення для пацієнта без шкоди для якості зображення за клінічними показаннями.
  • Gendex CB-500 by i-CAT має найвищий показник безпеки в галузі. Пацієнт отримує дозу опромінення ≈40 μSV, це в 2-7 разів менше ніж при аналогічному дослідженні на інших томографах.
  • повноцінне програмне забезпечення i-CATVision дозволяє отримати дослідження в загальномедичному форматі файлів DICOM і легко перенести ці файли в інші програми планування такі як SIMPlant, Anatomage InVivo, Nobel Biocare і інші.

Якщо у Вас виникли додаткові питання, ми з радістю на них відповімо по телефону +38 (044) 251-33-33 або Ви можете їх задати через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту

Leave a Comment