Одонтогенний гайморит після встановлення пломби

10.05.2019

Доброго дня! У мене таке питання. Чи може стоматологічні процедури викликати гайморит? Справа в тому, що раніше у мене ніколи не було даного захворювання. Півроку тому встановила пломбу, після чого через місяць з’явилося відчуття здавлення в області гайморових пазух і закладеність носа. Думала, що це збіг, але знайома сказала що таке може бути. Підкажіть, чи може установка пломби бути пов’язана з гайморитом? Як виявити точну причину захворювання?

Відповідь

Причини гаймориту можуть бути різні. Найчастіше це захворювання є бактеріальним ускладненням вірусної інфекції. Також причинами поганого відтоку вмісту з пазух можуть стати поліпи, звуження вивідних проток, різні новоутворення (як доброякісні, так і злоякісні), кісти і інше. Стоматологічні процедури також можуть викликати гайморит і такий гайморит отримав спеціальну назву – одонтогенний гайморит.

Найчастішою причиною одонтогенного гаймориту стає потрапляння пломбувального матеріалу в гайморову пазуху. Для того щоб визначити точну причину виникнення гаймориту в Вашому випадку ми рекомендуємо виконати комп’ютерну томографію верхньої щелепи включаючи додаткові пазухи носа. У нашій лабораторії ми виконуємо діагностику на кращому обладнанні в своєму класі, яке має ряд переваг, а саме максимально низьку дозу застосовуваного рентгенівського опромінення при збереженні якості знімка.

Записатися на комп’ютерну томографію верхньої щелепи з включенням придаткових пазух носа можна за телефоном +38 (044) 251-33-33 Вартість діагностики верхньої щелепи становить 700 грн.

Leave a Comment