Обстеження навколоносових пазух за допомогою КТ дитині

22.11.2019

Добрий день! У мого сина підозра на гайморит. Лікар порекомендував зробити знімок навколоносових пазух за допомогою КТ дитині. Чи можна виконувати даний вид діагностики у віці 6-ти років? Наскільки це безпечно і чи можна перебувати поруч з сином в процесі обстеження?

Відповідь

Комп’ютерна томографія — це метод неінвазивної діагностики за допомогою низькодозованих багаторазових пошарових рентгенівських знімків. У нашій лабораторії ми виконуємо комп’ютерну томографію навколоносових пазух на спеціальному конусно-променевому комп’ютерному томографі i-CAT Gendex CB-500, який має ряд переваг. А саме знижену дозу рентгенівського опромінення і підвищену швидкість проведення діагностики.

Комп’ютерну томографію (КПКТ) навколоносових пазух можна робити, починаючи з п’ятирічного віку. Даний вид діагностики виконується в положенні сидячи, для забезпечення максимальної нерухомості та отримання якісного зображення. При цьому голова дитини буде зафіксована в спеціальному роз’ємі.

Конусно-променева комп’ютерна томографія абсолютно безпечна і безболісна процедура. Обстеження триває не більше хвилини. При цьому можна перебувати в безпосередній близькості до дитини. У нашій лабораторії працюють висококваліфіковані фахівці. Які знайдуть підхід до будь-якого пацієнта, навіть найменшого.

Для того щоб пройти обстеження в нашій лабораторії Вам потрібно попередньо записатися на зручний для Вас час за телефоном +38 (044) 251-33-33 або через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту. Вартість обстеження навколоносових пазух за допомогою КТ дитині становить 700 грн.

Leave a Comment