Обстеження методом КПКТ для виявлення причини гаймориту

23.10.2019

Добрий день! У мене загострився хронічний гайморит. Вже знаю, що моєму отоларингологу потрібен буде рентгенівський знімок. Мені моя знайома порадила зробити обстеження методом КПКТ, нібито даний вид діагностики зможе визначити причину мого хронічного гаймориту. Я живу в київській області і у нас немає діагностики такого типу. Чи можу я виконати КПКТ в Києві у Вашій лабораторії і отримати результат на руки? Скільки буде коштувати дана процедура?

Відповідь

КПКТ придаткових пазух носа або конусно-променева комп’ютерна томографія придаткових пазух носа — це спеціальна діагностична процедура, яка виконується за допомогою багаторазових знімків низькодозованим рентгенівським випромінюванням для більш детального вивчення області що сканується. За допомогою даної методики отримують тривимірне зображення бажаної області, завдяки чому можна розглянути пазухи в різних площинах і виявити деякі анатомічні особливості, які не будуть видні при звичайному рентгенівському знімку. Так до хронічного синуситу можуть призводити звуження вивідних каналів синусів, наявність кіст, порожнин, додаткових перегородок і так далі.

Для того, щоб виконати конусно-променеву томографію придаткових пазух носа в Києві в нашій лабораторії Вам потрібно зв’язатися по телефону +38 (044) 251-33-33 або через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту для попереднього уточнення дати і часу діагностики. Вартість КПКТ придаткових пазух носа в нашій лабораторії становить 700 грн. Також Ви можете замовити опис бажаної анатомічної області професійним лікарем-рентгенологом. Дана процедура коштує додатково 600 грн. Знімок і опис видаються Вам на руки.

Leave a Comment