Направлення на обстеження методом 3D КТ

02.10.2019

Добрий день! Я практикуючий стоматолог зацікавлений у співпраці з вашою лабораторією. Скажіть, будь ласка, як направити пацієнта до Вас на 3D КТ обстеження? Які існують протипоказання до даного виду діагностики?

Відповідь

3D КТ обстеження (тривимірна комп’ютерна томографія) — це метод неруйнівного пошарового дослідження внутрішньої структури об’єкта, який заснований на зміні і складній комп’ютерній обробці різниці ослаблення рентгенівського випромінювання різними за щільністю тканинами. Таке дослідження дає лікареві можливість виявити всі анатомічні особливості досліджуваної області, максимально точно встановити діагноз і обгрунтовано спланувати лікування.

Абсолютними протипоказаннями до проведення 3D КТ обстеження є:

  • вагітність (перший і третій триместр строго протипоказано, можливе проведення у другому триместрі тільки при свідченні лікаря);
  • дитячий вік до 5-ти років (можливе виконання і в більш ранньому віці, але за суворими показаннями).

Ми виконуємо 3D КТ обстеження, як за власним бажанням пацієнта, так і по направленню від лікуючого лікаря. Для того щоб виконати якісне обстеження, що відповідає потребам лікаря і буде максимально безпечним для пацієнта нашою лабораторією було розроблено спеціальний бланк направлення, заповнення якого вкрай необхідно. Дане направлення можно завантажити та роздрукувати ТУТ. Далі пацієнт повинен зателефонувати до клініки і записатися на діагностику в зручний для нього час. При виникненні додаткових питань звертайтеся за телефоном +38 (044) 251-33-33 або через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту.

Leave a Comment