Направлення пацієнтів на 3D КТ обстеження

07.10.2019

Добрий день! Хочу направляти в Вашу лабораторію на 3D КТ обстеження пацієнтів. Виник ряд питань. Підкажіть, на якому обладнанні ви виконуєте діагностику? І де можна взяти направлення вашого зразка?

Відповідь

3D КТ обстеження (тривимірна комп’ютерна томографія) — це метод пошарового неруйнівного дослідження, який заснований на реєстрації різниці ослаблення рентгенівського випромінювання різними за щільністю тканинами за допомогою спеціального програмного забезпечення. Таке дослідження дає лікареві можливість виявити всі анатомічні особливості досліджуваної області, максимально точно встановити діагноз і обгрунтовано спланувати лікування.

Наша лабораторія виконує 3D КТ обстеження на кращому обладнанні в цій галузі, а саме на конусно-променевому комп’ютерному томографі Gendex CB-500. Він має велику кількість режимів сканування для всіх черепно-щелепно-лицевих і ЛОР цілей діагностики.

Направлення на 3D КТ обстеження можна скачати або роздрукувати ТУТ. Направлення саме такого виду і змісту — це результат наших копітких досліджень відповідності можливостей томографа i-CAT Gendex CB-500 кожної конкретної клінічної задачі.

Ми допоможемо Вам розібратися, як правильно направити пацієнта на дослідження комп’ютерної томографії, щоб отримати максимально ефективне і якісне дослідження відповідне Вашій конкретній клінічній ситуації.

При виникненні додаткових питань звертайтеся за телефоном +38 (044) 251-33-33. Ми з радістю на них відповімо. Також питання можна задати через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту. Відповідь Ви отримаєте на пошту.

Leave a Comment