МРТ суглоба і суглобового диска нижньої щелепи

11.01.2020

Доброго дня. Чи можна записатися на МРТ суглоба і суглобового диска нижньої щелепи (ліва сторона) і скільки це буде коштувати? МРТ необхідно для виявлення патології суглоба при ознаках дисфункції скронево-нижньощелепного суглоба.

Відповідь

Доброго дня. На жаль МРТ (магнітно-резонансна томографія) в нашій лабораторії не виконується. Ми виконуємо діагностику методом КПКТ (конусно-променевої комп’ютерної томографії).

КПКТ (конусно-променева комп’ютерна томографія) — це один з найновіших і точних методів діагностики, що застосовуються найчастіше в стоматології. КПКТ є рентгенологічним методом обстеження, але через особливості будови рентгенівської трубки і датчиків комп’ютерного томографа в результаті даного обстеження можна отримати повноцінне тривимірне зображення області, що цікавить.

За допомогою КПКТ також можна виявити дисфункцію скронево-нижньощелепного суглоба. Для цього необхідно виконати так зване подвійне обстеження: КПКТ скронево-нижньощелепного суглоба в звичній оклюзії і в стані максимально відкритий рот. Дане обстеження у нас виконується на кращому обладнанні в своєму класі. Попередній запис на процедуру здійснюється по телефону +38 (044) 251-33-33 або через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту. Вартість обстеження становить 1200 грн.

Leave a Comment