КТ зубів верхньої щелепи при імплантації переднього зуба

18.02.2020

Добрий день! Планую імплантацію переднього зуба на верхній щелепі. Лікар порекомендував зробити КТ зубів верхньої щелепи, щоб спланувати імплантацію. Прочитала в інтернеті, що даний вид діагностики також застосовують для визначення прихованого карієсу. Підкажіть, чи можу я за своїм бажанням зробити КТ обох щелеп? Лікар зможе по знімку визначити наявність прихованого карієсу? Наскільки це безпечно? І скільки це коштує?

Відповідь

КТ зубів верхньої щелепи (комп’ютерна томографія зубів верхньої щелепи) — це особливо точний рентгенологічний вид діагностики, в якому за допомогою складного програмного забезпечення та спеціальної будови апарату отримують повноцінне деталізоване тривимірне зображення області, що діагностується.

Комп’ютерна томографія зубів на даний момент є золотим стандартом в стоматології і дійсно знайшла широке застосування в цій області. За допомогою неї не тільки визначають особливості анатомічної будови зубів і щільність кісткової тканини з метою планування імплантації, але і визначають наявність найменших запальних процесів і карієсу в зубах, що значно полегшує діагностування прихованих процесів.

КТ зубів абсолютно безпечний метод діагностики. У нашій лабораторії Central Laboratory diagnosis of the head використовується конусно-променевої комп’ютерний томограф (КПКТ), який дозволяє скоротити одержувану дозу рентгенівського опромінення до абсолютного мінімуму без втрати якості знімка. Вартість діагностики верхньої щелепи становить 700 грн, нижньої – 650 грн, двох щелеп 880 грн. Попередній запис здійснюється за телефоном +38 (044) 251-33-33 або через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту.

Leave a Comment