КТ зубів після видалення зубів мудрості

16.08.2019

Добрий день! Мені недавно видаляли два зуба мудрості на нижній щелепі. Перед видаленням робила КТ зубів. Після видалення наклали шви. На сьогоднішній день є невеликий набряк і відчуття дискомфорту в області видалених зубів. Ніби щось там залишилося. Лікар сказав, що загоєння йде нормально, але дискомфорт в щелепи не проходить. Підкажіть, може варто зробити знову КТ зубів? Чи можу я виконати дане обстеження без направлення від лікаря для свого заспокоєння? Дякую за увагу до моєї проблеми.

Відповідь

КТ зубів або комп’ютерна томографія зубів є на даний період часу найточнішим і найбезпечнішим методом діагностики в стоматології. У нашій лабораторії обстеження виконується на одному з кращих томографів в своєму класі, а саме на конусно-променевому комп’ютерному томографі i-CAT Gendex CB-500. Даний томограф має ряд широких налаштувань, завдяки яким можна максимально знизити дозу рентгенівського опромінення і час сканування в залежності від конкретного клінічного випадку.

Видалення зубів мудрості є дуже травматичним втручанням, тому загоєння може відбуватися досить довго. У нашій лабораторії Central Laboratory diagnosis of the head Ви можете виконати КТ зубів без направлення від лікаря. Для цього потрібно записатися на діагностику в зручний для Вас час за телефоном +38 (044) 251-33-33. Вартість КТ зубів нижньої щелепи становить 650 грн. Якщо у Вас виникли будь-які питання, то ми з радістю на них відповімо за вищевказаною телефону, або через форму зворотного зв’язку на сторінці «Контакти» нашого сайту.

Leave a Comment