КТ придаткових пазух носа при підозрі на гайморит

03.10.2019

Вітаю! У мене після перенесеного ГРЗ підозра на гайморит. Мій отоларинголог призначив зробити КТ придаткових пазух носа. Підкажіть, в чому полягає ця процедура, чи можна її виконати у вас і якщо так, то скільки це буде коштувати?

Відповідь

КТ придаткових пазух носа (комп’ютерна томографія придаткових пазух носа) — це спеціальна неінвазивна діагностика, яка виконується на спеціальному апараті — томографі за допомогою низькодозованого рентгенівського випромінювання. Даний вид діагностики абсолютно нешкідливий і безпечний. Також він не викликає ніякого фізичного і психологічного дискомфорту. Єдиним протипоказанням до проведення комп’ютерної томографії є ​​вагітність, так як рентгенівські промені можуть негативно вплинути на розвиток плода.

Діагностика придаткових пазух носа методом КТ полягає в пошарових знімках області для виявлення анатомічних особливостей і патологічних процесів, таких як запальні процеси, набряк слизової і наявність гнійних виділень в пазухах. Результат діагностики може мати вигляд пошарового знімка нанесеного на негатив, або тривимірного зображення на диску.

Зробити КТ придаткових пазух носа можна в нашій лабораторії за адресою: м.Київ, Кирилівська 15/1. Дана діагностика виконується на найкращому обладнанні в цій галузі із залученням високопрофесійних фахівців. Вартість даної процедури становитиме 700 грн. Попередній запис за телефоном +38 (044) 251-33-33

Якщо у Вас є будь-які питання, Ви завжди їх можете задати через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту.

Leave a Comment