КТ при чужорідному тілі в гайморовій пазусі

28.02.2020

Добрий день! 2 роки тому при лікуванні зубів у стоматолога робила КТ зубів, і тоді лікар сказав, що у мене є чужорідне тіло в гайморовій пазусі. На той час мене це не турбувало, тому до отоларинголога не пішла. Зараз після хвороби виник гайморит, який ніяк не можу вилікувати. Підкажіть, чи можливо за допомогою комп’ютерної томографії визначити причину гаймориту або мені необхідно інше обстеження?

Відповідь

Комп’ютерна томографія — це рентгенологічний метод обстеження, який проводться за допомогою спеціального апарату -— томографа. Принцип роботи даного пристрою полягає в багаторазовому опроміненні області що діагностується низькодозованими рентгенівськими променями. Так як рентгенівські промені мають здатність поглинатися з різною інтенсивністю різними по щільності тканинами людини, то стає можливим отримати точне зображення області, що діагностується.

За допомогою комп’ютерної томографії навколоносових пазух можна отримати точні дані про анатомічні особливості, наявність сторонніх тіл, поліпів, кіст, доброякісних і злоякісних пухлинах та інших причин запального процесу.

У нашій лабораторії Central Laboratory diagnosis of the head ми виконуємо діагностику навколоносових пазух на кращому обладнанні в своєму класі, а саме на конусно-променевому комп’ютерному томографі i-CAT Gendex CB-500. Обстеження за допомогою КПКТ має вагому перевагу, а саме отримання максимально низької дози рентгенівського опромінення порівняно діагностики на СКТ (спіральному комп’ютерному томографі). Вартість КТ навколоносових пазух становить 700 грн. Попередній запис здійснюється за телефоном: +38 (044) 251-33-33 або через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту.

Leave a Comment