КТ області носа і носових пазух при хронічному риніті

19.11.2019

Добрий день! У мене складна ситуація з якою я борюся вже четвертий рік. Все почалося з того, що в дитинстві я дуже часто хворіла. Часті застуди, вічний нежить, ангіни і так далі … Подорослішавши, хворіти власне стала рідше. Однак дуже часто була закладеність носа. Останнім часом (а саме 4 роки назад) мій риніт перетворився в якусь невиліковну катастрофу. Судинозвужувальні вже допомагають насилу, вночі спати складно, дихати не можу, а коли дихаю ротом, то в горлі все пересихає. Ходила до ЛОРа, сказав потрібно видаляти мигдалини. Я їх видалила, але проблема не вирішилася. Читаючи різну інформацію в інтернеті, припустила, що у мене викривлення носової перегородки і що для визначення точної причини моєї вічної нежиті потрібно зробити КТ області носа і носових пазух. Підкажіть, чи дійсно дана діагностика допоможе виявити причину? Дуже сподіваюся на Вашу відповідь. Заздалегідь дякую.

Відповідь

КТ (комп’ютерна томографія) області носа і носових пазух — це на сьогоднішній день найкраща з діагностичних методик визначення анатомічних особливостей і патологічних процесів не тільки в кісткових структурах, а й в м’яких тканинах. Завдяки цьому методу стає можливим діагностувати не тільки викривлення перегородок, але і визначити наявність м’ягкотканих новоутворень, таких як доброякісні та злоякісні пухлини, поліпи і так далі.

Комп’ютерна томографія області носа і навколоносових пазух в нашій лабораторії виконується на кращому конусно-променевому комп’ютерному томографі в своєму класі. Основною його перевагою є низька доза одержуваного рентгенівського опромінення при високій швидкості проведення діагностики і чудовій якості одержуваного знімка. В результаті обстеження ми отримуємо повноцінне тривимірне зображення, яке дозволяє побачити відхилення від норми в будь-якому місці.

Записатися на КТ області носа і навколоносових пазух на зручний для Вас час можна за телефоном +38 (044) 251-33-33 або через форму зворотнього зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту.

Leave a Comment