КТ і КПКТ лицевої ділянки в пластичної хірургії

30.10.2019

Доброго дня. Я практикуючий хірург пластичної хірургії. Часто стикаюся з необхідністю виконати якісну КПКТ лицевої ділянки. Прочитав у Вас на сайті, що ви використовуєте томограф i-CAT Gendex CB-500. Мого позитивного чув про цей апарат. Чи правильно зрозумів, що завдяки можливості вибору розміру вокселя можна досягти ідеального результату візуалізації як кісткових структур, так і м’яких тканин?

Відповідь

Ми виконуємо КТ діагностику на кращому обладнанні в цій галузі, а саме конусно-променевому комп’ютерному томографі i-CAT Gendex CB-500. Не всі томографи дають однаково хороше і інформативне зображення. Після довгих і ретельних пошуків правильного вибору ми зупинилися саме на i-CAT Gendex CB-500 виробництва США, тому як саме він задовольнив всі наші вимоги.

При обстеженні максимальна чіткість зображення досягається шляхом розміщення пацієнта в положенні сидячи. Завдяки тому, що рентгенівська трубка обертається на 360 градусів забезпечується відсутність спотворень і помилок при діагностиці. Завдяки великому розміру датчика в одному дослідженні можна отримати цілісне зображення всього черепа. Завдяки можливості вибору не тільки розмір вокселя, але і час сканування, що значно впливає на зменшення променевого навантаження під час діагностики. i-CAT Gendex CB-500 має найвищу безпеку серед аналогічних конусно-променевих томографів даного класу. Завдяки повноцінному програмному забезпеченні i-CAT Vision результат дослідження зберігається в загальномедичному форматі DICOM і легко переноситися в інші програми для подальшої роботи.

Leave a Comment