КТ гайморових пазух при наявності поліпів

09.09.2019

Добрий день! Страждала на хронічний гайморит. 2 роки тому робила КТ гайморових пазух і тоді сказали, що причиною вічного запального процесу є наявність поліпа. Збиралася робити операцію, але завагітніла, потім народила і не було часу на своє здоров’я. При цьому після пологів гаймориту у мене жодного разу не було. Підкажіть, чи могла бути помилка при діагностиці і чи потрібно мені зробити контрольний КТ знімок гайморових пазух зараз?

Відповідь

КТ гайморових пазух або комп’ютерна томографія гайморових пазух — це один з найбільш точних на сьогоднішній день методів діагностики причин хронічного запалення в області навколоносових пазух. Даний метод діагностики заснований на особливості рентгенівського випромінювання з різною інтенсивністю поглинатися тканинами. Так, кісткова тканина повністю поглинає рентгенівські промені, а м’які тканини частково. Під час діагностики область інтересу піддається багаторазовим пошаровим низькодозованим рентгенівським знімкам в різній проекції. Завдяки цьому в результаті дослідження отримують повноцінне тривимірне зображення, що сканується. Якщо діагностика виконана з правильними налаштуваннями, то можливість помилки практично виключена.

Ми рекомендуємо Вам виконати контрольне КТ гайморових пазух. Дану діагностику можна виконати в нашій лабораторії Central Laboratory diagnosis of the head за адресою м.Київ, Кірілловсккая 15/1. Попередній запис за телефоном +38 (044) 251-33-33 або через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту. Вартість КТ навколоносових пазух становить 700 грн.

Leave a Comment