КТ гайморових пазух без направлення

02.05.2019

Добрий день! З’явився гайморит. Мій лікар наскільки я правильно зрозуміла, запідозрив чужорідне тіло в гайморовій пазусі після пломбування зуба. Дав направлення на КТ, а я його втратила. Підкажіть, яке саме КТ мені необхідно виконати і чи можу я приїхати до Вас на діагностику без направлення? Що для цього необхідно?

Відповідь

КТ (комп’ютерна томографія) дуже активно застосовується в отоларингології зокрема в якості методу діагностики одонтогенного гаймориту. Одонтогенний гайморит виникає внаслідок продавлювання пломбувального матеріалу в процесі пломбування зуба в порожнину гайморової пазухи. Це може призводити до набряку слизової та запалення.

У нашій лабораторії Central Laboratory diagnosis of the head для діагностики одонтогенного гаймориту роблять КТ верхньої щелепи включаючи пазухи носа. Метод комп’ютерної томографії полягає в пошаровому скануванні області, що діагностується низькодозованим рентгенівським опроміненням в різних проекціях. В результаті на знімку чітко візуалізуються анатомічні особливості кісткової тканини, зубів, коренів зубів з пломбувальним матеріалом верхньої щелепи та гайморові пазухи.

Втрата направлення не є проблемою. Ми можемо заповнити направлення на місці. Для того, щоб провести діагностику КТ верхньої щелепи з прилеглими пазухами носа необхідно попередньо записатися на зручний для Вас час за телефоном +38 (044) 251-33-33. Вартість діагностики складає 700 грн.

Leave a Comment