КТ черепа дитині в Києві

18.09.2019

Доброго дня. Підкажіть де зробити в Києві і скільки буде коштувати КТ черепа (голови) дитині 10 років. Чи можна виконати діагностику у вас?

Відповідь

Доброго дня. У нашій лабораторії Central Laboratory diagnosis of the head КТ черепа виконується на конусно-променевому комп’ютерному томографі i-CAT Gendex CB-500. Даний томограф є найкращим у своїй галузі завдяки мінімальному променевому навантаженні на пацієнта. Тривалість процедури становить не більше хвилини. Діагностика виконується в положенні сидячи, що дозволяє отримати максимально якісні знімки з першого разу. Обстеження на конусно-променевому комп’ютерному томографі дозволено з п’яти років і не завдає жодного фізичного чи психологічного дискомфорту.

Вартість КТ всього черепа становить 1300 грн. Результат діагностики Ви отримуєте на CD диску в загальномедичному форматі DICOM в той же день. Завантажити програму для перегляду знімка на своєму домашньому комп’ютері можна ТУТ.

Попередній запис на діагностику здійснюється по телефону +38 (044) 251-33-33. Якщо у Вас з’явилися будь-які питання, то Ви миєте їх задати через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту.

Leave a Comment