КТ або КПКТ навколоносових пазух при хронічному гаймориті

21.06.2019

Добрий день! Мені потрібно виконати КТ або КПКТ навколоносових пазух. Два місяці тому я робив рентген легенів. Я так розумію, Ваша клініка виконує тільки КПКТ. Підкажіть, чи сильно відрізняються дані види діагностики? Чи можливо за допомогою КПКТ встановити причину хронічного гаймориту? І чи можна мені виконувати даний вид діагностики без шкоди для здоров’я?

Відповідь

КТ (комп’ютерна томографія) — це неінвазивний метод діагностики, при якому проводять серію рентгенівських знімків з кроком від 0,5 мм. В результаті КТ можна отримати так звані зрізи діагностованої області.

КПКТ (конусно-променева комп’ютерна томографія) — це неінвазивний метод діагностики при якому робляють серію низькодозованих рентгенівських знімків в різних площинах. Завдяки діагностиці навколоносових пазух методом КПКТ очевидною перевагою можна назвати можливість побудови повноцінного тривимірного зображення області, що дозволяє досконально вивчити анатомічні особливості будови пазух (наявність кіст, додаткових перегородок, поліпів і інше), а також наявність патологічних процесів, що дозволяє не тільки підтвердити наявність хвороби, а й виявити причину її виникнення.

Наша лабораторія використовує найкраще обладнання в даній галузі, завдяки чому ми змогли добитися максимально низького променевого навантаження на пацієнта. Променеве навантаження при обстеженні на конусно-променевому комп’ютерному томографі більш ніж в 10 разів нижче, ніж аналогічне йому на звичайному комп’ютерному томографі. Так як Ви виконували обстеження більш ніж місяць тому, то діагностику навколоносових пазух методом КПКТ зараз можна виконувати абсолютно без шкоди для здоров’я.

Для того, щоб виконати КПКТ навколоносових пазух у нас необхідно записатися на діагностику по телефону +38 (044) 251-33-33 або через форму зворотного зв’язку на нашому сайті на сторінці “Контакти“. Вартість обстеження становить 700 грн.

Leave a Comment